Katowice Bez Barier

Poznaj dostępne Katowice!

Logo miasta Katowice
Obiekty turystyczne

Camping 215


Dane kontaktowe

Camping 215
ul. Trzech Stawów 23
40-291 Katowice
Telefon: 32 256 59 39 , 32 255 53 88
Strona WWW: www.mosir.katowice.pl
Informacje dot. działalności w czasie COVID-19:
obiekt działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

Informacje przestrzenne

Lokalizacja

Własny parking na terenie ośrodka. Dwa miejsca oznakowane (tylko oznaczenie poziome). Nawierzchnia dość nierówna (planowany jest remont)

Wejście

Recepcja ma wejście po schodach, a od strony ośrodka wejście jest na poziomie chodnika (chodnik z wysokim krawężnikiem). Wejście do dostosowanego pokoju: wysoki krawężnik, podjazd, dość strony, bez barierki, drzwi do domku z progiem, szerokie.

Wnętrze

W jednym z domków jest jeden dostosowany pokój. Do wszystkich pokoi drzwi szerokie, wewnątrz możliwe swobodne poruszanie się na wózku. Recepcja dostępna od strony ośrodka - płasko, obszernie. Świetlica dostępna - płasko, obszernie.

Toaleta

W domkach pokoje z łazienkami. Jeden z pokoi ma przystosowana łazienkę - bardzo obszerna, płasko. W kabinie prysznicowej brak siedziska. Obok wc jeden nieruchomy uchwyt (uniemożliwiający ustawienie się obok wc). Na terenie ośrodka dostosowana łazienka z wc (m.in. dla pola namiotowego)- obszerna, płasko. Pod prysznicem brak siedziska, jeden nieruchomy uchwyt. Toalety w pokojach, które nie są dostosowane są dość obszerne.

Dostępność obiektu

Szczegóły dla osób z dysfunkcją ruchu

Jeden dostosowany pokój dla osób niepełnosprawnych. Wejście do domku tylko z pomocą (wysoki krawężnik, stromy podjazd). Na terenie ośrodka dostosowana łazienka z wc.

Szczegóły dla osób z dysfunkcją wzroku

Brak udogodnień.
Komputer dla osób z dysfunkcją wzroku nie jest dostępny.
Audiobooki nie są dostępne.

Szczegóły dla osób z dysfunkcją słuchu

Brak udogodnień. Tłumacz języka migowego nie jest dostępny.